Prodej ready-made společnosti

Chcete začít podnikat bezpečně, ale nechce se Vám čekat na založení společnosti? Obraťte se na nás!
Prodáme Vám již založenou obchodní společnost.

Založení obchodní společnosti je proces komplikovaný a značně zdlouhavý, trvá 10-20 dní. Pokud nemusíte, nečekejte a pořiďte si některou z již založených společností z naší nabídky. S podnikáním můžete začít ještě dnes.

Neztrácejte čas a podnikejte ještě dnes! Kupte si již založenou společnost!

Co nabízíme

Ready-made společnost je taková společnost, kterou jsme pro Vás již založili, a to jen za účelem jejího prodeje. Má reprezentativní název, sídlí na dobré adrese, je zapsána v obchodním rejstříku, má živnostenské oprávnění, je tedy zcela připravena k zahájení své činnosti.
Garantujeme Vám, že společnost nevyvíjela žádnou činnost, je zcela bez historie, bez jakýchkoli závazků a povinností a samozřejmě zcela bez dluhů. S námi můžete podnikat bez rizik, rychle, levně a bez námahy!

Obchodní společnost nebo OSVČ?

Obchodní společnost je tzv. právnickou osobou. Jako samostatný subjekt práva má svůj vlastní majetek, sama uzavírá smlouvy a sama odpovídá za své závazky. Založením obchodní společnosti tedy oddělíte své podnikatelské aktivity od svého majetku a zajistíte si tak ochranu před případnou insolvencí. Založení společnosti navíc veškerou obchodní činnost významně usnadní a dá mu profesionální podobu.

Zakoupení ready-made společnosti nebo založení na klíč?

Zvažujete mezi zakoupením ready-made společnosti založením společnosti na klíč? Výhodou založení společnosti na klíč je to, že bude vytvořena zcela podle Vašich představ a Vy budete jejími prvními vlastníky (tzv. společníky). Celý proces založení trvá 10-20 dní.
Výhodou zakoupení ready-made společnosti je především rychlost celého procesu. Podnikat můžete ihned po podpisu smlouvy.